StarTech.com N6PATCH100BL networking cable Blue 1200.8" (30.5 m) Cat6 U/UTP (UTP)
SKU
N6PATCH100BL
In stock
StarTech 100ft CAT6 Ethernet Cable - Blue CAT 6 Gigabit Ethernet Wire -250Mhz 100W PoE++ RJ45 UTP Category 6 Network Patch Cord Snagless (N6PATCH100BL)
  • High quality 24 AWG copper wire